רופא שיניים במרכז

רופא שיניים במרכז

רופאי שיניים הם רופאים אשר מוסמכים ורשאיים להעניק טיפולי שיניים ללקוחות באופן פרטי וכן דרך קופות החולים. על מנת להיות רופא שיניים יש לעשות תואר שלם בתחום, כלומר להשלים לימודי רפואת שיניים במשך שש שנים רצופות. בעבר, רופאי השיניים למדו רפואה כללית, ורק לאחר מכן בצעו הסבה לרפואת שיניים. כיום, כשנושא רפואת השיניים הינו נרחב במיוחד, קיים תואר בפני עצמו לרפואת שיניים. במידה ורופא שיניים מעוניין להתמחות בנושא רפואי מסוים, הוא צריך לעבור ארבע שנים נוספות בנוסף לשש השנים של התואר על מנת להפוך לרופא שיניים מומחה.

איך לבחור רופא שיניים?

יש הבוחרים את רופא השיניים ואת סוג הטיפול שאותו הם עוברים על פי קריטריון העלות בלבד.

כמובן שמחיר הטיפול הוא פרט חשוב ביותר ויש לתת עליו את הדעת,  אך הוא לא האספקט הכי חשוב, ובטיפולי שיניים יש להקפיד על בחירה חכמה ברופא שיניים שמספק שירות אמין ומקצועי, ועושה שימוש בטכנולוגיה גבוהה בכדי להבטיח שתקבלו את התוצאה הטובה ביותר. אחרי הכל, שיניים הם דבר לכל החיים ובחירת רופא שיניים יכולה להיות גורלית במיוחד עבור המטופל.

ד"ר מיכאל רודניצקי, רופא שיניים במרכז הארץ, מנהל מרפאת שיניים הממוקמת בצפון תל אביב, ומעניקה שירות אמין ומקצועי לכלל הלקוחות. צוות המרפאה כולל  רופאי שיניים ממרכז הארץ המתמחים ברפואת שיניים כללית, משקמת, כירורגית ואסתטית, ובמרפאה ציוד טכנולוגי מתקדם בסטנדרטים הגבוהים בישראל. לקוחות המרפאה נהנים מטיפולי שיניים באווירה נעימה ורגועה תוך ליווי צמוד לאורך כל הטיפול המתאפיין ביחס אישי ואדיב.

במרפאת השיניים של ד"ר רודניצקי המקצועיות היא מעל לכל, ולכן כל לקוח, ללא יוצא מן הכלל, מקבל מעקב אישי על מהלך ואופן טיפולו על מנת לקבל תוצאות לא פחות ממצוינות.

 

אנא מלא את פרטיך ונחזור אליך בהקדם